Kõik Eesti sisesed tellimused alates 30 EUR on tasuta tarnega nii Omniva pakiautomaati, DPD pakiautomaati või pickup punkti või kulleriga. Välja arvatud alkoholi tellimused, millele puhul ka üle 30 eurose tellimuse tuleb maksta tulenevalt seadusest saatmis tasu, meie oleme selleks kehtestanud sel puhul 1 sent.

E-poest võib teha ka tellimuse ja tulla ise tehasesse järgi. Eelnevalt ette teatades.  5258068 Maria

Tellimistingimused
TASUMINE

Vastavalt esitatud arvele pangaülekandega, sularahas tasuda ei saa.
Arve tasutakse kauba eest ettemaksuna vastavalt arvele, mis saadetakse teile e-postiga pärast tellimuse komplekteerimist. Maksmise kinnituseks palume saata maksekorralduse koopia aadressile sirle@maravo.ee

KOHALETOIMETAMINE

PAKIAUTOMAADI TEENUS

Omniva pakiautomaat (märkige kommentaaride lahtrisse, millisesse automaati soovite kaupa saada) – vastavalt nende hinnakirjale.

Omniva kullerteenus – vastavalt nende hinnakirjale.

Kohaletoimetamise täpne hind selgub pärast tellimuse komplekteerimist, kui on teada kauba täpne kaal. Kaup pannakse teele hiljemalt tellimuse saatmisele või arve maksmisele järgneval tööpäeval.

KAUBA SAADAVUS

Meie veebipoe kaubavalik põhineb meie lao hetkeseisule. Saadavuse info uueneb mitmeid kordi päevas. Kui soovid tellida tooteid, mida hetkel veebipoes/laos ei ole, palun kirjuta oma soov tellimuse kommentaaride lahtrisse või meie e-postile sirle@maravo.ee . Teavitame Sind soovitud kauba tarneajast eraldi.

Hosting Lampung Jasa Rekber Cara Budidaya